Podmínky

Podmínky rezervace a storna Jógy v Brně.

Podmínky rezervací a storna

Před první návštěvou je nutné provést registraci skrze rezervační systém kliknutím na políčko Přihlásit. Na uvedený e-mail Vám pošleme potvrzovací odkaz, pomocí kterého potvrdíte svou registraci.

Na lekci je nutné se přihlásit skrze rezervační systém, aby jste si zajistili své místo v sále, který má svou omezenou kapacitu.

Lze si vybrat několik cenových hladin vč. koupi standartní permanentky na 10 vstupů. Minimální vklad kreditu odpovídá jednomu vstupu v ceně 150,- a jeho platnost je na 3 měsíce od data zakoupení nebo po domluvě s odloženou platností. S předplacenou permanentkou na 10 vstupů čerpáte výhodnější ceny lekcí. Kredit lze nabít na recepci studia hotovostně a nebo online bankovním převodem. Rádi vám vystavíme doklad či fakturu. V tomto případě kontaktuje studio skrze e-mail.

Kredit platí pouze na otevřené lekce.

Kredit nelze uplatnit na uzavřené kurzy, workshopy, semináře, soukromé lekce a na jiné zboží.

Pohyb kreditu po vložení a čerpání můžete sledovat online a současně využít pohodlnosti při pouhém nahlášení svého jména před lekcí a nečekání v případné frontě.

Kredit  je nepřenosný.

ZRUŠENÍ LEKCÍ – Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému bez finančního postuhu nejpozději 8 hodinpřed jejím začátkem. Pokud se z lekce odlásíte později, kredit se vám přičtě zpět až v okamžiku, kdy vaše místo zaplní náhradník. Nejpozději lze šanci náhradníka využít při odhlášení z lekce 3 hodiny před lekcí. Později se již z lekce nelze odhlásit a využít možnost náhradníků.

NÁHRADNÍK NA LEKCI – Pokud se přihlásíte jako náhradník na lekci, je nutné počítat s možností, že se pro vás místo uvolní a vy se ve frontě posunete na místo řádného přihlášeného. To, jestli se pro vás místo uvolnilo, vám dáme vědět SMSkou na vaše číslo nejpozději 3 hodiny před začátekm lekce. Od tohoto okamžiku se na vás vztahují všechny povinnosti přihlášeného klienta a automaticky se vám odečte kredit z účtu – pokud se tedy na lekci nedostavíte, vstupné vám propadne jako storno.

Pokud víte, že byste nemohli dostát svému závazku a lekci nestihli, nezapomeňte se jako náhradník odhlásit nebo úvážit, zda-li se jako náhradník opravdu přihlásíte.

Děkujeme za pochopení.

STORNO PODMÍNKY se od typu akce liší. Pokud se klient nedostaví na rezervovanou otevřenou lekci, či nedojde k jejímu včasnému zrušení (8 hodin před jejím začátkem) v online rezervačním systému, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny lekce.  

Pokud není uvedeno jinak, u kurzu / workshopu je záloha (50%) zálohou nevratnou. Pokud se klient na zvolený kurz / workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 10 dní dopředu před začátkem kurzu) záloha propadá a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Berte prosím ohledy na lektory a na ostatní, kteří se chtějí na lekci také dostavit. Zvažte proto svoji rezervaci a popřípadě jí s dostatečně velkým časovým předstihem zrušte v rezervačním systému.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů – jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na e-mailovou adresu.